Oszczędzanie za pomocą pożyczek społecznościowych...


Autor: obligacje241
Tagi: pieniądze   oszczędzanie   dla mężczyzn  
07 stycznia 2015, 11:18

Robota to sposób na wzbogacenie się pieniędzy służących do utrzymania się. Lecz nikt nie powinien wydawać wszystkich wyrobionych poprzez siebie pieniędzy. Wszelcy teoretycy ekonomii od przez cały czas głoszą, iż podwaliną dobrej kondycji finansowej osoby fizycznej jest, oprócz pracy zarobkowej, zarówno zachowywania i roztropne gospodarowanie odroczonymi środkami. Takim gospodarowaniem na pewno nie jest trzymanie pieniędzy w przysłowiowej skarpecie. Środki wniesione w taki sposób tak naprawdę tracą na wartości z powodu procesów inflacyjnych (wzrostu cen osłabiającego siłę nabywczą posiadanych środków).

Tym samym też oszczędzanie powinno pojawiać się równocześnie z rozumowym wkładaniem posiadanych pieniędzy. Najprostszym trybem od przez cały czas było założenie pieniędzy na lokatę. Ten materiał pieniężny polega na "zamrożeniu" naszych pieniędzy w banku na uzgodniony czas, za co w miejsce odbieramy procenty, w wysokości kilku odsetków w skal roku. Nie są to wiec nadto wysokie zyski, przynajmniej jest to zapewne najbezpieczniejszy sposób inwestowania oszczędności. Istnieją tymczasem zarówno inne odmiany inwestowania oszczędności. Jakąś z nich są pożyczki społecznościowe. Co to jest? - zapyta niejeden ewentualny inwestor.

Pożyczki społecznościowe - Pro-Zysk

Uplastycznijmy w takim przypadku zasadę działania pożyczek społecznościowych. Za przykład niech posłuży w tym miejscu spółka Nobiles2 i jej propozycja. Program oszczędzania Pro-Zysk, oferowany poprzez Nobiles2, opiera się właśnie na pożyczkach społecznościowych.

W skrócie mówiąc Nobiles2 pośredniczy między postacią inwestującą własne środki (która w takim razie będzie pożyczkodawcą), a pożyczkobiorcą, będąc zarówno gwarantem spłaty pożyczki. Planując na ten typ inwestycji możemy liczyć na wysokie dochody, jakkolwiek jednocześnie, nie w podobny sposób jak w przypadku innych rentownych inwestycji, ma moc wiążącą tu gwarancja zwrotu kapitału, bowiem Nobiles2, będąc charakterystycznym poręczycielem kompletnego podjęcia, dopuszcza bezpieczne udzielanie pożyczek, kasując tym sposobem ryzyko zagubienia naszych środków.

Dzięki inwestycji, jaką są pożyczki społecznościowe, oszczędzanie osiągnęło do imentu najnowszy wymiar. Nie musi naprawdę polegać na otrzymywaniu drobnych kwot z lokat, lecz może stanowić chociażby następujące źródło dochodu.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz